Καλώδιο Οπτικής Ίνας Lindy LWL LC / LC OM4 2m Μοβ

Κατασκευαστής: Lindy
Κατασκευαστής Lindy Μήκος 2 m Χρώμα Μοβ
SF-12596768
kouponi
Το SHOPFLIX προτείνει
25,17 
+
από 7,29 € / μήνα σε 4 πληρωμές με το SHOPFLIX PAY 4
Παράδοση
Βάλε τον ΤΚ σου
Παράδοση 4-6 ημέρες
Βάλε τον ΤΚ σου για να μάθεις κόστος και ημερομηνία παράδοσης
από  Buysmart
5.00 (1)

Περιγραφή

Καλώδιο Οπτικής Ίνας Lindy LWL LC/LC OM4 2m Μοβ

Χαρακτηριστικά

Κατασκευαστής:
Τύπος:
Οπτική ίνα
Μήκος:
2 m
Χρώμα:
Μοβ
Διαθέτει Ακροδέκτες:
Ναι
Εξωτερικού Χώρου:
Όχι
Flat:
Όχι
Καλώδιο Οπτικής Ίνας Lindy LWL LC / LC OM4 2m Μοβ

Καλώδιο Οπτικής Ίνας Lindy...

από Buysmart